دســت نوشــت

( بــه آنچـه فکـرمی کنـی،بینــدیـش )

دســت نوشــت

( بــه آنچـه فکـرمی کنـی،بینــدیـش )

دســت نوشــت

وقـــتــی قـــلـــب هــســـت،هــمـه چیـــز هســـت،حتـــی...پــــای نــداشــتــه ات.
________________________________
تمــام نوشــته هــای ایـــن وب،متـــعلــق بــه شـخــص خودمــه جــــز...مــواردی که ذکــر مـــی کـنــــم.

پیام های کوتاه
بایگانی
پربیننده ترین مطالب

۹ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

بحث کاملا جدی بود.
زنداداشم:چرا واقعا!
من:اشتباه کردین.البته اشتباه نکردین،اعتماد کردین، اشتباهتون اعتمادتون بود.
زنداداشم: :|
من: :/

حس میکنم یه چرا با من اینکارو میکنیِ خاصی ته نگاهش بود!به جان خودم جمله ها خودشون می پیچن:)

موافقین ۴ مخالفین ۰ ۳۰ فروردين ۹۶ ، ۱۵:۱۹
معصومـــه پــورابـراهیـــم

در این کره خاکی...
آدم ها وقتی کوچک اند،عاشق می شوند
و وقتی عاشق شدند،بزرگ می شوند
و وقتی بزرگ شدند،دیگر عاشق آدم های کوچک نمی شوند...
وشاید اینبار عشق،همان عشق افسانه ایست.


به شکست عشقی اعتقادی ندارم، اما به شکست اعتقادی چرا.بعضی آدما میان تا بهت بفهمونن بعضی از افکارت،باید عوض بشه.حتما هم قرار نیست منفی بشه!میرسی به این نقطه که با احترام به تمام باورهات،لبخند میزنی به اونایی که خرابش کردن چون بهت یاد دادن حتی *قضاوت درست هم،غلطه.

 

پ.ن:گفتم شاید این جمله نیاز به تفسیر داشته باشه،و اما تفسیرش😊به نظر من،قضاوت،قضاوته،حتی اگه مثبت باشه اما غلط،بازم غلطه. 

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۹ فروردين ۹۶ ، ۱۷:۴۷
معصومـــه پــورابـراهیـــم

پروفایل یکی از دوستام،عکس بچگی هاش بود.امروز صبح وقتی دیدم باخودم گفتم:آخی چقدر معصوم!این همونِ که من یه زمانی ازش دلخور بودم!اینو که فقط میشه دوست داشت!چه فرشته کوچولویی!اصلا فراموش کردم الان چقدر بزرگ شده!حتی عکس بچگی آدما،هنوزم معجزه میکنه.فکر میکنم خیلی غافل شدیم.
سر صبحی این شد دل نوشت من و براش هم فرستادم؛


هر جای دنیا، که گم کردیم راه را،خوبی را،لبخند را...کاش برگردیم به خلق و خوی کودکی، به همان معصومیتی که زمان بلعید.
ما آن زمان قدرت معجزه داشتیم،با همان دستهای کوچک، همان کلمه های اشتباهی، همان لباس های نامرتب، همان لب های آغشته به شکلات!با همان قلب کوچکمان،بزرگترین قلب ها را تصرف میکردیم...
چه شد که با دستهای بزرگتر،با جمله های درست و متفکرانه، با لباس های شیک و باکلاس، با لب های تمیزِ آغشته به لبخند، با قلب های بزرگتر،حالا در قلب های کوچک هم، موقتی شده ایم!
هنوز هم میشود معجزه کرد،کافیست یادمان بیاید کودکی مان را...


میگم ریکاوری کنیم سخته؟باور کنیم آدما وقتی بزرگ میشن عاقل نمیشن،اونا وقتی عاقل میشن،بزرگ میشن.و من هنوزم شک دارم که بزرگترها،بزرگترن.

پ.ن: دلم واسه دوران کودکیم تنگ شده...کاش یادم نره منم یه روز همون بچه معصوم دوست داشتنی بودم.

موافقین ۳ مخالفین ۰ ۲۳ فروردين ۹۶ ، ۱۶:۲۳
معصومـــه پــورابـراهیـــم

ساعت ها در افکارم ،جستجو کردم تا بهترین جمله روز مرد را بیابم...

جمله را یافتم

اما...

مردش را نه.


اوهوم آره،میدونم یکم سخت گیرانست این رفتار،هرچند که این متن یکم مبالغه داشت،اما خب خیلی روز سختیه این مناسبت ها،چون خیلی تلاش میکنم و برام مهمه،جمله ای اضافه تر از حد لازم و زیادتر از اعتقادم به زبون نیارم.


آهان!داشتم می خوندم که بر اساس تحقیقات،علاقه خانم ها به مردانی که ظاهری زنانه دارن،در حال افزایشِ.دلیل این علاقه هم اینه که خانم ها فهمیدن مشارکت چنین مردانی تو زندگی زناشویی در هر زمینه ای،بیشتر از مردانِ مغرورِ چون ،از روحیه لطیف تری برخوردارن!!!!!و اینکه قبلترها به دلیل اینکه فکر میکردن این ابهت مردانه که از نظر ظاهری در مردها وجود داره، قابل انتقال به فرزندان هست مایل بودن به این ازدواج ها و الان فهمیدن چیزهای دیگه ای میتونه روی ظاهر تاثیرگذار باشه و بدون اینکه طرف مقابلشون دارای ظاهری مردانه باشه میتونن فرزندان دلخواهشون رو از نظر ظاهر،در آینده داشته باشن.در ظاهر هرچند منطقی به نظر بیاد این اطلاعات اما آیا خانم ها از رفتار زنانه در وجود مردان لذت می برن؟!اگه این یه واقعیت باشه،و در ایران هم این آمار صحت داشته باشه،درواقع اینطور به نظر میاد که خانم ها به وجود یه همجنس تو رفتار میل بیشتری پیدا کردن!

آقایون انصافا خانم ها رو به کجا رسوندین!!!:|

موافقین ۲ مخالفین ۱ ۲۲ فروردين ۹۶ ، ۲۳:۳۷
معصومـــه پــورابـراهیـــم

لطفا،مذکر بودن رو با مرد بودن اشتباه نگیرید.

جمله قشنگی بود...

مرسی از آقای مهران مدیری.واقعا مـــرد بودن جرات میخواد که خیلی ها ندارن.

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۶ ، ۰۰:۳۳
معصومـــه پــورابـراهیـــم

امیرمحمد،وقتی محبت باباشو نسبت به من میبینه:
"
خوش به حال عمه که این داداشو داره"
امیرمحمد،وقتی جواب منو نسبت به محبت داداشم میبینه:
"
خوش به حال بابام که عمه معصومه خواهرشه"
امیرمحمد بعداز چندثانیه تفکر:
"
خوش به حال من،خوشحالم تو خانواده پورابراهیم زندگی میکنم"
:)

موافقین ۳ مخالفین ۰ ۱۸ فروردين ۹۶ ، ۱۷:۳۱
معصومـــه پــورابـراهیـــم

رکنا: سروان مسعود سرمست شاددهی جانشین فرمانده انتظامی حویق تالش امروز در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر شهید شد.

به گزارش رکنا، جانشین پاسگاه حویق تالش گیلان ظهر امروز مورخه ۹۶/۰۱/۰۶ در درگیری با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سروان مسعود سرمست شاددهی که امروز به اتفاق ماموران انتظامی پاسگاه مرزبانی روستای لمیر برای دستگیری دو سوداگر مرگ به روستای زومی محله ویزنه رفته بود مورد حمله این دو نفر قرار گرفت و پس از انتقال به درمانگاه شبانه روزی شهر حویق بر اثر شدت ضربات وارد شده به سرش به شهادت رسید.


بنابردلایلی شهادت ایشون مورد بررسی قرار گرفت،و من دوست نداشتم پستی ثبت کنم.بنا بر شواهدی که دیده می شد بر روی پیکرشون،شهادتشون برای خانواده خودشون که اثبات شده بود و مراحل قانونی باید طی می شد گویا.

ایشون پسرخاله بنده بود و ما دیگه نداریمش.نمیدونم جای خالی رو با چقدر پول میشه پر کرد!ولی حال پسر و دخترشون نشون میداد نهایت بی رحمیِ گاهی قضاوت ساده و سطحی ما.
لاهیجان بودیم.شب قبل از این حادثه من یه خواب عجیب و وحشتناک دیدم.بعد از نماز صبح برای مادرم تعریف کردم و مادرم از بقیه (اعضاء خانواده خودم)
میخواست صدقه بدن.
خوابم این بود:تو قبرستون محلمون بودیم،مادرم قبر خالی رو نشونم میداد و بهم میگفتن این قبر خریده شده و قراره پر بشه.دقیقا ساعت 11 ظهر همون روز با مادرم تماس گرفتن و این خبر رو دادن.و واقعا اون قبر خالی پر شد و پسرخاله من به خاک سپرده شد.
موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۷ فروردين ۹۶ ، ۱۰:۴۴
معصومـــه پــورابـراهیـــم

یکی از عجیب ترین قسمت های دید و بازدید امسال، شاید زمان مواجه شدن فامیل با منه،جالبش اینه که به روشون نمیارن.معصومه موفشن رو حالا هرکی میبینه چند ثانیه ای مکث میکنه و یهو شروع میکنه به احوالپرسی! خب تو سن من پوشش معنی نداره براشون واینه که قابل درک نیستم.نداریم خوووو!

بعضی هام که همین پوشش ساده منو که ازدید خودم هنوز یه پوشش معمولیه خیلی معمولی رو نمیتونن هضم کنن و غیر مستقیم میگن:خشک مقدس بازی رو دوست نداریم!دلم میشکنه ولی اهمیتی نداره،من کاری به کسی ندارم فقط دیگه نمیخوام مثل قبل باشم همین،مطمئنم اگه با چادر ببینن منو که به زودی خواهند دید داستان عجیبی رو پیش رو خواهم داشت.احساس تنهایی میکنم...اما یاد خدا آرامش قلبمه

 

موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰۷ فروردين ۹۶ ، ۰۰:۵۰
معصومـــه پــورابـراهیـــم