دســت نوشــت

( بــه آنچـه فکـرمی کنـی،بینــدیـش )

دســت نوشــت

( بــه آنچـه فکـرمی کنـی،بینــدیـش )

دســت نوشــت

وقـــتــی قـــلـــب هــســـت،هــمـه چیـــز هســـت،حتـــی...پــــای نــداشــتــه ات.
________________________________
تمــام نوشــته هــای ایـــن وب،متـــعلــق بــه شـخــص خودمــه جــــز...مــواردی که ذکــر مـــی کـنــــم.

پیام های کوتاه
بایگانی
پربیننده ترین مطالب

۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

نمیدونم اگه رشته م کامپیوتر نبود،به خاطر اینکه عضو این شبکه های اجتماعی نیستم اقوام و دوستان چیا میگفتن!هرررچند اصلا برام اهمیت نداشت،همین که خودم میدونم چرا با این شبکه ها ارتباط خوبی ندارم کافیه.

لاین،تلگرام،وایبر،واتس آپ و ...... که هرکدومشونو برای مدتی روی گوشیم نصب کردم و با دوستان در ارتباط بودم، اما یه روز همشونو حذف کردم.بقیه نمیدونن چرا!(بهناز جان اینم دلیل گود بای من )

واقعا حالم داشت بهم میخورد از دنیایی که عکس گذاشتن از خودشون،خوندن جک های ملیتی (ترک،لر،کرد،شمالی و....)،انتشار شایعات مزخرف درمورد خدا و ائمه و مملکت شده بود جزئی از سرگرمی ها!ودنیای مَجازی از دید من یه دنیای غیر مُجاز شد.البته شاید یه عده بهش اهمیت ندن ولی من نمیتونم ساده از کنار یه سری چیزا بگذرم ،گاهی ساعت ها برای اینکه صحت چیزی رو دریابم تو اینترنتو کتابو غیره دنبالش بودم.

و من نمی تونستم تو این شبکه ها باشمو لذت ببرم و یا باشمو فعالیتی تو گروه های دوستانه نداشته باشم(چون هرکس معیاری داشت ومن نمی تونستم همه رو متقاعد کنم که مراعات کنن)همین باعث شد کاملا با این دنیا خداحافظی کنم .تا وقتی که فرهنگ استفاده از این شبکه ها جا نیوفته سعی میکنم وارد دنیاش نشم.

یه روز با یه سایتی آشنا شدم به نام شایعات،shayeaat.ir

این سایت به صورت اسلامی و خودجوش ،در جهت بررسی برخی شایعات تلاش میکنه و بادلیل و برهان منطقی ،سعی در تکذیب برخی شایعات مزخرف ضد اسلام و پیام هایی که جهت تخریب چهره ی مملکتمون انتشار داده میشه داره.

وجالب تر از همه اینکه ،این سایت این امکانو میده به ما،که تکذیب این شایعات رو در گوشی خودمون بدون مراجعه به سایت دریافت کنیم.

چطور؟

فقط قبلش بگم بعد از این چشم و گوشهامونو باز کنیم تا بی جهت به برخی از این شایعات ناخواسته پروبال ندیم.

وبدونیم این شبکه ها استفاده های مفید هم داره.قدم به قدم پیش میریم.

گام اول:کافیه شما این شماره رو درگوشیتون با نام شایعات ذخیره کنید 989023232306+

گام دوم:برنامه واتس آپ رو درگوشیتون نصب کنید و کلمه  عضویت  رو به این شماره که حالا یکی از مخاطبین واتس آپ شماست ارسال کنید.

به همین راحتی شما از این پس تکذیب برخی شایعات رو با دلایل منطقی در گوشیتون دریافت خواهید کرد.و میتونید محکم مقابل اون هایی که دارن خواسته و ناخواسته در جهت منفی تو این شبکه ها فعالیت میکنند بایستید.

از اونجایی که من هرچیزی رو بی دلیل قبول نمیکنم و منطق خیلی مواقع منو نجات میده از سردرگمی هایی که خیلی هامون باهاش درگیریم،تا این لحظه که چند ماه از عضویتم در این شبکه اجتماعی میگذره،لذت بردم ازاینکه کاملا منطقی دارم قانع میشم که شایعات دراکثرمواقع واقعا فقط یک شایعه اند و بسسسسس.تااین لحظه اصولی پیش رفته.هدف و نیت من برای تبلیغ این سایت و این شبکه اجتماعی فقط و فقط انجام یه کار مثبت جهت رضای خداست،نه اینکه کسی رو نصیحت کنم یا افکارمو تزریق کنم یا هرچیز دیگه ای...

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۱ شهریور ۹۴ ، ۱۹:۳۱
معصومـــه پــورابـراهیـــم