دســت نوشــت

( بــه آنچـه فکـرمی کنـی،بینــدیـش )

دســت نوشــت

( بــه آنچـه فکـرمی کنـی،بینــدیـش )

دســت نوشــت

وقـــتــی قـــلـــب هــســـت،هــمـه چیـــز هســـت،حتـــی...پــــای نــداشــتــه ات.
________________________________
تمــام نوشــته هــای ایـــن وب،متـــعلــق بــه شـخــص خودمــه جــــز...مــواردی که ذکــر مـــی کـنــــم.

پیام های کوتاه
  • ۸ آذر ۹۷ , ۱۲:۴۲
    5آذر
بایگانی
پربیننده ترین مطالب
  • ۹۴/۰۸/۱۰

إنا لله وإنا إلیه راجعون

دوشنبه, ۷ فروردين ۱۳۹۶، ۱۰:۴۴ ق.ظ

رکنا: سروان مسعود سرمست شاددهی جانشین فرمانده انتظامی حویق تالش امروز در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر شهید شد.

به گزارش رکنا، جانشین پاسگاه حویق تالش گیلان ظهر امروز مورخه ۹۶/۰۱/۰۶ در درگیری با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سروان مسعود سرمست شاددهی که امروز به اتفاق ماموران انتظامی پاسگاه مرزبانی روستای لمیر برای دستگیری دو سوداگر مرگ به روستای زومی محله ویزنه رفته بود مورد حمله این دو نفر قرار گرفت و پس از انتقال به درمانگاه شبانه روزی شهر حویق بر اثر شدت ضربات وارد شده به سرش به شهادت رسید.


بنابردلایلی شهادت ایشون مورد بررسی قرار گرفت،و من دوست نداشتم پستی ثبت کنم.بنا بر شواهدی که دیده می شد بر روی پیکرشون،شهادتشون برای خانواده خودشون که اثبات شده بود و مراحل قانونی باید طی می شد گویا.

ایشون پسرخاله بنده بود و ما دیگه نداریمش.نمیدونم جای خالی رو با چقدر پول میشه پر کرد!ولی حال پسر و دخترشون نشون میداد نهایت بی رحمیِ گاهی قضاوت ساده و سطحی ما.
لاهیجان بودیم.شب قبل از این حادثه من یه خواب عجیب و وحشتناک دیدم.بعد از نماز صبح برای مادرم تعریف کردم و مادرم از بقیه (اعضاء خانواده خودم)
میخواست صدقه بدن.
خوابم این بود:تو قبرستون محلمون بودیم،مادرم قبر خالی رو نشونم میداد و بهم میگفتن این قبر خریده شده و قراره پر بشه.دقیقا ساعت 11 ظهر همون روز با مادرم تماس گرفتن و این خبر رو دادن.و واقعا اون قبر خالی پر شد و پسرخاله من به خاک سپرده شد.
موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۶/۰۱/۰۷
معصومـــه پــورابـراهیـــم